שינוי מרענן לאחד מהאזורים הכי מיוחדים של אילת

דווקא באחד מאזורי הביקוש הכי משמעותיים של העיר אילת, עומדת בשנים האחרונות חלקת אדמה קירה, שאף אחד לא עושה בשימוש. בשנת 2016, נסגר בכל תרועה רמה מתחם עיר המלכים באילת, אחרי 16 שנות פעילות והפסדים כלכליים ניכרים. והיום, בשנת 2021, יש מי שבחר לקחת את פיסת הנדלן הכי חמה של העיר אילת, ולהפוך אותה למרכז בילויים ברמה היוקרתית הכי גבוהה שיש. אנחנו כמובן מדברים על פרויקט הקמת אולם האירועים באילת, שנקרא שאטו. פרויקט ייחודי, שאין לו אח ורע בכל העיר, והוא מצליח להביא צורת בילוי חדשנית במיוחד אל מול מסעדות באילת, לאחת מהערים הכי חשובות של מדינת ישראל כולה. פרוייקט שאטו הוא הזדמנות, גם לתיירים וגם לתושבים המקומיים של העיר אילת, להנות מהפקות אירועים ברמה גבוהה, ואוכל יוקרתי של השף חיים בן ברוך.

מתיחת הפנים של עיר המלכים באילת

היתרון המשמעותי ביותר של פרויקט שאטו עיר המלכים באילת, הוא המיקום. בסמוך לכל המלונות הכי גדולים והכי אהובים של אילת, ועם גישה יחסית מהירה באזור הטיילת המרכזית, לא צריך להשקיע יותר מידי זמן ומחשבה על מנת לבחור להפיק אירוע באולם האירועים שאטו. אירועים באילת, יכולים לנוע בין אירועים משפחתיים קטנים, לבין אירועים של חברות גדולות במשק או ארגונים מקצועיים, בהם משתתפים אלפי אנשים. ולכן, יש משמעות אמיתית למיקום של אולם האירועים שאטו, בתהליך הבחירה של ספקים באירועים שונים בחיים. היתרון הנוסף בפרויקט, הוא כמובן השטח העצום שעומד לרשות היזמים ובעלי אולם האירועים שאטו, מה שמאפשר התאמה למגוון רחב מאוד של צרכים, ויצירה של מרכז בילויים הגדולים שנראו במדינת ישראל.

סטנדרט חדשני של מסעדות באילת – עם מסעדת שאטו

כמו כן, שאטו מציעה חוויה קולינרית פרטנית ופרטית, כחלק משירותי המסעדה של המתחם. לארוחת ערב יוקרתית, לחגיגות יום הולדת עם החברים הקרובים ואפילו לפגישות העסקים הכי חשובות שיש. אתם יכולים לבחור להגיע למסעדת היוקרה שלנו ולהנות מרמה גבוה במיוחד של מנות, עם חשיבה על כל הפרטים הכי קטנים שיש.