שאטו אילת – פרויקט ייחודי בחשיבה על כל הפרטים הכי קטנים שיש

בתהליך ההפקות של אולמות אירועים באילת, אנחנו רואים לרוב רמה מסוימת של ניסיון בתחום ההפקות. יחד עם זאת, מעטים הם האולמות שמצליחים לשבור את תקרת הזכוכית וליצור בכל פעם מחדש הפקות מסנוורות ומדהימות במיוחד שכל העיר תשמח לדבר עליהן. אולם האירועים של מתחם שאטו, הוא על פי רוב האולם שמצליח לעמוד בדרישות ובסטנדרטים, ולהפיק את האירועים הכי גדולים וחשובים של העיר אילת. כל זאת, מפני שהאולם מעוצב בצורה ייחודית ועובד עם צוותים מיומנים שמסוגלים להפיק אירועים בתוך מסעדות באילת כמו גם בתוך אולמות גדולים במיוחד.

החוויה של אירוע בשאטו – משלוש זוויות שונות

הפקת אירוע באולם האירועים של שאטו היא חוויה מדהימה במיוחד מפני ש:

  1. שיש לכם אפשרות ליצור אזורי ישיבה נוחים – אזורים עם כורסאות ישיבה, ספות ומתחמים מיוחדים לעישון, מספקים את האתנחתא ממרכז האירוע ומאפשרים לאורחים שלכם לשוחח בצורה חופשית, זה עם זו.
  2. המרפסות הן אטרקציה בפני עצמה – בבניה של אולם האירועים שאטו, הושקעו שעות רבות של מחשבה, כדי להתאים אותו לאווירה של הים האדום. ואם יש נקודת תצפית אחת ששווה לכם להכיר, היא כמובן המרפסות שנותנות הצצה למיקום המושלם של האולם.
  3. אזור הבמה מתאים להופעות גדולות – במידה ואתם רוצים להפיק אירועים גדולים, למטרות אישיות ועסקיות, יש אפשרות להזמין את הזמרים הכי גדולים של מדינת ישראל, להופיע בצורה נוחה ונגישה באירוע שלכם.

מהמפיות ועד לתאורה – הכל מוכן לאירוע שלכם

בכל פעם שאנשי הצוותים המקצועיים של אולם האירועים שאטו מתחילים לעבוד על הפקת אירוע, הדיוק המוכר שלנו נכנס לפעולה. אנחנו רוצים לשמור על תוצר לא פחות ממושלם, ועל כן חשוב לנו לעמוד בכל הדרישות של האירוע שלכם, לפרטי פרטים. החל מעיצוב השולחנות עצמם, וכלה ביצירת רחבות ריקודים נגישות, אנו מעמידים אולם מדהים ומרשים שיחכה לאורחים שלכם ביום האירוע. מכאן ואילך, תהיה לכם את האפשרות להשתחרר מהלחץ ולבלות כאחד האדם במסיבה שלכם, עם האנשים החשובים והיקרים ביותר בחיים.