פרויקט שאטו – עובר לבית החדש!

אחרי שנים ארוכות שבהן מרכז תשומת הלב של התושבים ושל התיירים באילת ניתן דווקא לאזור הטיילת ההומה והמרכזית. עכשיו, פרויקטים חדשים קמים באזור עיר המלכים באילת ומשנים לגמרי את המאזן. בראש ובראשונה, פרויקט הדגל של עיר המלכים הוא כמובן פרויקט אולם אירועים שאטו באילת. הפרויקט מציע מרכז בילוי חברתי, בדמות מסעדה שף יוקרתית, אשר הופך בשעות הערב למרכז כנסים או אולם אירועים ברמה הכי גבוהה שיש. פרויקט זה, מציג סטנדרט הפקה שונה לגמרי, מהסטנדרט המוכר כיום בעיר אילת, ומביא את היוקרה של אולמות האירועים והמסעדות של מרכז הארץ, כל הדרך עד לעיר הבילוי והתיירות החשובה והגדולה ביותר בישראל.

הקמה של פרויקט חדש – היא משימת חיים

כל יזם ואיש נדלן, שאי פעם עובד על פרויקט בתחום המסחרי, יכול לגלות לכם עד כמה מורכבת ומאתגרת היא עבודה על הקמה של אולם אירועים חדש. על אחת כמה וכמה, בעיר תיירותית, מרכזית וחשובה, כמו העיר אילת. אולם אירועים באילת הוא לא סתם אולם אירועים, שהרי בשנים האחרונות יש קבוצות של אנשי עסקים, ארגונים וחברות, שמגיעים לעיר אילת במיוחד במהלך תקופת החורף, כדי להפיק אירועים גדולים וחשובים. ולכן, לאולם האירועים שאטו באילת יש שתי מטרות מרכזיות. האחת, הפקות אירועים משפחתיים והשנייה היא הפקות אירועים עסקיים כמו כנסים ואירועי חברה יוקרתיים. כל זאת, מבלי לפגוע בחזון למתן שירות ברמה הכי גבוהה שיש, ולחשיבה היצירתית בכל אירוע מחדש.

במיוחד בעיר כל כך קטנה – צריך אולם אירועים מושלם

כאשר עובדים על פרויקט כל כך רחב וכל כך משמעותי, המיקום של הפרוייקט הוא האלמנט המרכזי והחשוב ביותר של תהליך העבודה כולו. ולכן, המעבר של פרוייקט שאותו לאזור עיר המלכים באילת, הוא מעבר טבעי הגיוני ורלוונטי במיוחד, לאור העובדה שמדובר על מיקום מנצח בקרבת המלונות הגדולים ביותר של העיר. כמובן שצריך לחשוב על כל הפרטים, על מנת להגיע למצב שיא ההצלחה בפרוייקט כמו שאטו אילת, אבל בדיוק לשם כך, הפרויקט מנוהל על ידי יזם עם שם מקצועי מהשורה הראשונה.