עולם הקולינריה באילת – חווה את השינוי הכי גדול שיש

אם במשך שנים ארוכות, אוכל יוקרה ישראלי היה נחלתם רק של אנשי הבועה התל אביבית, כיום ניתן לראות שינוי מהותי, מן הקצה אל הקצה, בכל תפיסת האוכל בישראל. גם בעיר התיירות והנופש הכי גדולה וחשובה שלנו, מחלחלת ההבנה שכדאי להשקיע לא מעט זמן ומחשבה בהקמתם של מתחמי יוקרה ובהבאתם של שפים מנוסים לעבדה, כדי להניע את התיירים מהארץ ומהעולם להגיע לבילוי בעיר. פרויקט שאטו, הממוקם בעיר המלכים באילת, הוא אחד מהפרויקטים הכי חשובים ומשמעותיים בתחום זה, והוא מאפשר שילוב בין חווית מסיבה ישראלית, לבין תפריט עם חשיבה על כל הפרטים הקטנים, באחת מפיסות הנדל”ן הכי אטרקטיביות של העיר אילת.

שלוש סיבות שוות לטעום את התפריט של שאטו בעיר המלכים

גם אם מעולם לא יצא לכם להכיר היצע של מסעדות באילת, עדיין שווה להגיע לערב טעים ואיכותי במסעדת שאטו. ויש לכך שלוש סיבות עיקריות:

  1. מנות הבשר – כל ישראלי חובב בשרים, רוצה לנצל את החופשה באילת כדי לצאת לארוחת ערב עם החברים הקרובים ולהתענג על מנת סטייקים ובשרים מעושנים ברמה הכי גבוהה שיש.
  2. מנות הדגים – כשמגיעים לים האדום, אי אפשר שלא להנות ממנות דגים טריות. מידי בוקר אנו מקבלים משלוחי דגים שזה עתה יצאו מהמים, והופכים אותם למנות יוקרה עם חומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר.
  3. הקינוחים – כל ביקור במסעדה, ובמיוחד במסעדת גורמה יוקרתית, חייב להסתיים במנת קינוח אחת לפחות, ולשם כך יש לנו מבחר מנצח של מנות בלתי נשכחות.

האווירה המושלמת, מתחילה במוזיקה ואלכוהול

אחד מסימני ההיכר הכי חזקים שיש למתחם הבילוי ואולם האירועים של שאטו, הוא כמובן השילוב בין אוכל טוב למסיבה שלא נגמרת. כבר בתחילת הערב תוכלו לבחור אלכוהול איכותי מכל רחבי הארץ והעולם, שירים את מצב הרוח של השולחן שלכם וישתלב נפלא עם המנות שלנו. ומכאן ואילך, המסיבה רק מתחילה, עם ערב שהוא כל כולו מוזיקה טובה, ריקודים וחוויות מהנות עם כל מי שנמצא סביבכם ויקר לכם.