ניחוחות מיוחדים על רקע הים האדום – ההצלחה של שאטו

במידה בלתי מבוטלת, העיר אילת התמודדה במשך שנים ארוכות עם אתגרים מורכבים שהשפיעו על היכולת להניע תנועת התיירים באופן קבוע לאזור. אבל, ביום שבו החלו להגיע תיירים מהארץ ומהעולם, לביקורים באופן קבוע בעיר, עלו כמה דרישות מאוד חשובות, ובניהן גם הצורך ליצור מסעדות באילת שמגישות מאכלים יוקרתיים ואיכותיים ללקוחות. זאת כמובן, לצד ההקמה של אולמות אירועים באילת, בהם ניתן לארח כנסים מקצועיים של ארגונים וחברות או אירועים משפחתיים שונים. נכון להיום, המרכז המעניין והאטרקטיבי ביותר שפועל בעיר אילת הוא מרכז האירועים שאטו עיר המלכים. על בסיס תפריט יוקרתי, ניסיון רב שנים בתחום הקולינריה, והנכונות לספק את הרמה המקצועית הכי גבוהה שקיימת כיום בעולם האירועים והמסיבות, אנשי הצוות המקצועיים של שאטו עיר המלכים, מצליחים להעניק חוויה חדשנית של בילוי בעיר אילת.

הביקוש הוליד יוקרה – משחקי השף של אילת

יותר ויותר שפים, רואים בעיר אילת הזדמנות חד פעמית לפיתוח של מסעדות יוקרה איכותיות בסגנון מסעדת שאטו עיר המלכים. היתרון המשמעותי של העבודה בעיר כמו אילת, בכל מה שנוגע למגוון קולינרי, הוא הים. השף של מסעדת שאטו יצאה שיתופי פעולה עם הדייגים שפועלים בנמל של אל ת, וכך מדי יום ביומו צוות המסעדה מקבל דגים טריים שיכולים לשדרג לאין שיעור את התפריט המנות. גם במנות הראשונות וגם במנות העיקריות, תוכלו למצוא את חומרי הגלם הטריים ביותר והאיכותיים ביותר ה, שעונים על הביקוש של הקהל הישראלי שמגיע לבקר. כמו כן, במהלך עונות השנה השונות, ניתן לבצע התאמות ושינויים בתפריט, בהתאם לקהלים השונים שמגיעים לביקור בעיר אילת ת, וכך לבחון את האפשרויות לשדרוג התפריט.

חוויות קטנות וטעימות במיוחד

כל ביקור שלכם במסעדת שאטו עיר המלכים באילת, הוא חוויה קולינרית שעומדת בפני עצמה. בכל פעם מחדש אנחנו נעשה את הכל על מנת להביא לצלחת שלכם מגוון רחב של טעמים, צבעים ומרקמים שלא תמצאו בשום מקום אחר בעיר. וכך תהיה לכם הזכות להרגיש כמו מלכים, לנהות בלי הגבלה ולחזור לחוויה ייחודית בכל פעם.