מקום הבילוי שמתאים לכל סוג אירוע – שאטו של אושרי גבאי באילת

מרכז הבילויים והחגיגות הכי גדול של מדינת ישראל, בוודאי במהלך תקופת הקיץ הוא העיר אילת. כולם יורדים לעיר, ובשנים האחרונות מגיעים לאזור גם תיירים מחו”ל שרוצים להנות מהחוויה הכי ישראלית שיש, כך שזהו ה-מקום בו אתם רוצים להיות. על אחת כמה וכמה אם אתם אוהבים לבלות במקומות מיוחדים ויוקרתיים, וחשוב לכם ליצור חוויות בלתי נשכחות עם החברים הכי קרובים שלכם, תוך בילוי בכמה מסעדות באילת. לשם כך, שווה לכם להכיר את האטרקציה החדשה והכי חמה של העיר, מרכז הבילויים היוקרתי, שאטו עיר המלכים. מסעדת שף בניצוחו של השף חיים בן ברוך, שהיא גם אולם אירועים רחב ידיים ומושלם, מצליחה להפתיע ולרגש בכל פעם מחדש.

המסיבה הכי גדולה בעיר

החוויה של בילוי במסעדת שאטו, היא חוויה שמשלבת בין אוכל טוב (הכי טוב שיש!) לבין אלכוהול מרים ומוזיקה עד לשעות הקטנות של הלילה. כל ערב מחדש, אנחנו מכינים למבלים איתנו הפתעות מיוחדות, בדמותן של מנות ברמת הגימורים הכי גבוהה שיש, עם חומרי גלם יוקרתיים וצוות מטבח שלא מפסיק לחשוב על שפצורים מיוחדים. ובמקביל, במסעדה עצמה, האווירה עולה, הקצב הופך למסיבה וכל מי שנמצא בחלל הפנים כבר מתחיל לרקוד. זו היא החוויה הישראלית בשיאה, שנותנת לכם כמה שעות של שחרור מוחלט, אושר אמיתי ותחושת סיפוק מהבילוי האולטימטיבי לחופשה עם חברים יקרים ואהובים.

כל ביקור בעיר – מחייב ביקור גם בשאטו

הייחודיות האמיתית של שאטו היא החדשנות. כבר מהשלבים הראשונים להקמה של הפרויקט, אנחנו רוצים כל הזמן להתאים את עצמנו לטרנדים החמים של עולם המסיבות בישראל ובעולם. ועל כן, חשוב לנו ליצור חלל פנים מודולרי, שיכול ליצור תנאי מסיבה שונים, למשל לאירועים סגורים של חברות וארגונים, או למסיבות שיא הקיץ העמוסות. כל ביקור שלכם בשאטו עיר המלכים באילת, הוא חוויה בפני עצמה, שיכולה להיזכר בצורה שונה לגמרי. אז אם גם אתם רוצים להפוך לחלק מהסצנה הכי שווה של עולם הבילויים בעיר אילת, שאטו הוא המקום שלכם.