מאכליית שף באילת – לא עוד חלום רחוק

הטיילת באילת היא אחד המקומות הכי מתוירים והכי אהובים בכל רחבי העיר. במשך עשרות שנים ישראלים שמגיעים לבקר באילת מבלים במסעדות השונות באזור הטיילת והחוף, במהלך חופשות משפחתיות לא רשמיות. ועדיין, בשנים האחרונות עולה דרישה של ישראלים ותיירים זרים, לבלות בעיר אילת במקומות קצת יותר יוקרתיים גם מהבחינה הקולינרית. בדיוק כמו שקו החוף של תל אביב מתהדר בכמה מהמסעדות הכי איכותיות של השפים הכי גדולים בישראל, גם באילת הוקמה בשנים האחרונות מסעדה בניצוחו של השף חיים בן ברוך. אנחנו כמובן מדברים על פרויקט שאטו, אולם אירועים ומסעדה בעיר אילת. כאשר מסעדות באילת נאבקות על התייר הממוצע והיומיומי, מסעדת שאטו באילת מציעה הפקות אירועים באילת ברמה הכי גבוהה שאפשר לחשוב עליה, ויוצרת סטנדרט שירות ללא תחרות, בחשיבה יצירתית ומבריקה.

הקמת מסעדת שף באילת – בעבודה מאומצת ואיכותית

פרויקט שאטו באילת, הוקם על חורבותיו של פרויקט עיר המלכים באילת. המיקום המנצח של המסעדה באולם האירועים, מאפשר פנייה לקהל מגוון, עדיין שמירה על אקסקלוסיביות במידה בלתי מבוטלת. שיתוף הפעולה של היזם, אושר יד הבית, ביחד עם שף מיומן ומנוסה בתחום מסעדות היוקרה כמו שף חיים בן ברוך, מאפשר לפרויקט להתהדר בנקודת הפתיחה האיכותית ביותר שאפשר לדמיין. העיצוב לפרטי פרטים, החשיבה על מגוון אירועים רחב מאוד והאפשרות ליצור אירועים קטנים וגדולים כאחד, הופכים כולם ביחד את אולם האירועים והמסעדה בשאטו, למקום הכי חם בעיר אילת של השנים האחרונות. זו היא משימה מורכבת שדורשת כל הזמן התאמה לציפיות של הקהל, ולכן היא מחייבת את אנשי המקצוע לצאת מהקופסא ולנסות למצוא פתרונות מיוחדים לצרכים מיוחדים.

החוויה שלכם היא ההנאה שלנו

אנחנו באולם האירועים שאטו, רואים לנגד העיניים שלנו את טובת הלקוחות שלנו, מהיום הראשון של הפעילות. כל חלום יכול להתגשם וכל דרישה מקצועית וקולינרית מקבלת מענה, כאשר אתם פונים להפיק אירוע עם הצוות שלנו. חלומות לחתונה מדהימה או אירוע חברה מוקפד, הם ההנאה שלנו ונשמח להיות חלק בתהליך ההפקה שלכם.