מאכליית שאטו – המקום הכי חם בעיר

בין כל האטרקציות, מקומות הבילוי, מרכזי הקניות והתיירות, אילת מתהדרת בתפקידה כעיר החופש והנופש של מדינת ישראל. כמובן שהחשיבות של אילת רק הלכה והתעצמה, לאור פתיחת נמל התעופה הבין לאומי בעיר, וההגעה של תיירים מכל רחבי העולם, לביקור בים האדום הישראלי. ועל כן, כמעט מבלי להבחין, היזמים ואנשי העסקים שעובדים בעיר אילת, החלו לפתח פרויקטים שפונים לקהלים גלובליים יותר, כמו מסעדות באילת או אולמות אירועים באילת, בהם ניתן להפיק אירועים ברמה גבוהה ומעניינת יותר. אחד מהמקומות הכי אהובים היום בעיר, שבהחלט הפך להיות שם דבר בתחום חגיגות היוקרה, הוא אולם האירועים שאטו, הממוקם באזור עיר המלכים באילת, ופועל הן כאולם אירועים והן כמסעדת שף יוקרתית ואיכותית.

מסעדות באילת – בסטנדרט פורץ גבולות

החזון של מתחם האירועים והבילויים שאטו עיר המלכים, הוא לתת מענה נרחב מאוד לצרכים של קבוצות מבלים שונות, לאורך כל ימות השנה. החל מהפקות אירועים משפחתיים כמו חתונה, חינה או בר ובת מצווה, וכלה בחגיגות יום הולדת אינטימיות בחלל המסעדה של שאטו. לצד זאת, המבלים שבוחרים להגיע לאילת, יכולים להנות מהעיצוב המוקפד, הבר המפנק, והאוכל האיכותי, גם למטרות של פגישות עסקים, כנסים גדולים ואירועי חברה בהפקה אישית. מכל וכל, מגיעים הלקוחות לצוות המקצועי של שאטו עיר המלכים אילת, ומבקשים להפוך את הבילוי בעיר לחוויה שתיזכר למשך כמה שיותר זמן, רק בכלל החשיבה היצירתית על תהליכי הפקה של אירועים איכותיים.

אולמות אירועים באילת – שמתאימים לכל חגיגה

כבר משלבי ההקמה של פרויקט שאטו, הרצון ליצור סביבת אירועים המתאימה לבילוי מכל סוג שהוא, קבע את הטון בתהליך העבודה כולו. ועל כן, יצרנו מתחם שבו ניתן להתאים את עיצוב חלל הפנים לכל סיבה, לבצע שינויים בתפריט ולהתאים את הציע האלכוהול, לאירוע בו אתם נמצאים. בשיתוף פעולה עם צוות ההפקה שלנו, אתם תקבלו הזדמנות מדהימה להעניק חוויה משחררת ומרגשת, לאנשים יקרים וחשובים בחיים שלכם, במרחק נגיעה מחוף הים האדום. וכך, תגשימו הלכה למעשה את כל החלומות הגדולים של האירוע שלכם.