מאכלייה, אולם אירועים ומקום מפגש – הייחודיות של שאטו באילת

העיר אילת מלאה במקומות בילוי מדהימים. החל מאולמות אירועים באילת וכלה בכמה מסעדות באילת שהן שם דבר, תמיד יש לכם מה לעשות ואיפה לבלות את הערב. ואולם, בגלל שהעיר היא כל כך קטנה, לפעמים יש תחושה שצריך לחדש ולהכניס עוד מקומות שיכולים לשנות לגמרי את האווירה בעיר ולהפוך את החוויה של בילוי ליוקרתית הרבה יותר. זו היא בדיוק הסיבה שהובילה משקיעים מיומנים ומנוסים, להקים את אחד מהפרויקטים הכי שאפתניים ומתקדמים שידעה העיר אילת, פרויקט שאטו עיר המלכים באילת. מסעדת שף חגיגית לצד אולם אירועים יוקרתי, הופכים את החוף הצפוני של אילת למקום הכי חם ומעניין שעובד כיום בעיר.

שלושה אלמנטים ייחודיים של מרכז הבילוי שאטו

לאולם האירועים והמסעדה של שאטו יש שלושה אלמנטים מיוחדים מאוד שהופכים כל חוויה וכל ביקור לבלתי נשכח:

  1. החשיבה על הפרטים הכי קטנים שיש – בכל אלמנט, החל מהעיצוב ועד למיקום של הבר, הושקעה מחשבה אינסופית בכדי להביא את המרכז לכדי שלמות.
  2. הנכונות להשקיע בעיצובים מיוחדים – הפקת אירועים באולם האירועים של שאטו, מאפשרת לכם לשנות את עיצוב הפנים של החלל בהתאם לצרכי האירוע שלכם ותוך עבודה עם נותני שירותים וספקים מקצועיים ואיכותיים במיוחד.
  3. האפשרות לחוות טעמים קולינריים בלתי נשכחים – החוויה העיקרית של בילוי במרכז האירועים והמסעדה של שאטו, היא האוכל. השף שלנו, שף חיים בן ברוך עומל כל העת על מנת ליצור תפריטים מיוחדים במינים, ולהתאים אותם לחוויות שונות שאתם רוצים להעניק לאורחים שלכם.

אירוע מיוחד – הוא תולדה של מחשבה משותפת

אירוע קטן במסעדת שאטו או חגיגה גדולה באולם האירועים. כל צורך יכול לקבל מענה ובלבד שתבחרו לעבוד עם צוות מיומן ומנוסה בתחומו, אשר עושה מאמצים רבים על מנת להגשים את החלומות שלכם. אנחנו נשמח להקשיב לחלומות שלכם ולהבין ביחד איך ניתן להגשים אותם, בצורה הכי מקצועית שיש. ביום האירוע עצמו, נבטיח שהכול מתנהל כשורה ושאתם יכולים להתפנות לדברים החשובים באמת, כמו בילוי עם היקרים לכם.