הקמת מאכליות באילת – ניהול וחשיבה יצירתית

באילת יש בשנים האחרונות צמיחה משמעותית ופריחה שמשנה לגמרי את כללי המשחק, בוודאי ובוודאי בכל מה שקשור לעולמות התיירות והבילויים. מסעדות באילת הופכות להיות חלק בלתי נפרד מהנוף של קו החוף, כמו גם אירועים באילת שמתאימים למגוון עצום של אוכלוסיות מכל רחבי הארץ. כתוצאה מכך, יש צורך משמעותי מאוד של אנשי מקצוע להשקיע מחשבה ומציאת פתרונות מדהימים לדרישות של לקוחות, אשר יבואו לידי ביטוי פרויקטים מיוחדים כמו פרויקט שאטו עיר המלכים באילת. חשיבה פורצת גבולות ועבודה עם אנשי מקצוע מיומנים כמו אושרי גבאי באילת, הם אלו אשר הפכו את אולם האירועים והמסעדה של שאטו, למקום הכי חם שיש היום בעיר אילת.

פרויקט שאטו אילת – הגשמת החלומות האולטימטיבית

מסעדת שאטו אילת מסעדה חדשנית אשר מפיקה אירועים לאנשים פרטיים, גופים עסקיים וגם לקבוצות של חברים, ברמה הכי גבוהה ויוקרתית שיש. במהלך כל ימות השבוע ה, המסעדה מתפקדת גם כמסעדה שמתאימה להפקות אירועים מצומצמים אבל גם בתור אולם אירועים שבו אפשר להפיק את האירועים הכי חשובים בחיים שלכם. הצוות המקצועי במסעדה מלווה את כל שלבי העבודה על ההפקה במסירות ובנאמנות על מנת להבטיח את רמת שביעות הרצון הגבוהה ביותר של הלקוחות הנאמנים. בשיתוף פעולה הדוק, בתוך מחשבה יצירתית ופורצת גבולות, אנחנו מצליחים להפוך כל אירוע לחוויה בלתי נשכחת הן מבחינת העיצוב והן מבחינת הטעמים והקולינריה.

נמצאים איתכם מא’ ועד ת’ – הפקות האירועים של שאטו

בדומה לאולמות אירועים יוקרתיים וגדולים שפועלים במרכז הארץ, גם אולם שאטו באילת מצליח ליצור סטנדרט בלתי מתפשר של הפקת אירועים ברמה הכי אישית שיש. כל חלום וכל דרישה מקבלים את המענה האולטימטיבי של צוות חברת שתו, ולו בכדי לאפשר ללקוחות אולם האירועים, לחשוב בצורה יצירתית ולהגשים חלומות מסוגים שונים. חתונת השנה, אירוע בר או בת מצווה ואפילו אירועים וכנסים עסקיים, יכולים להפוך לחגיגה מדהימה ומיוחדת במינה רק בזכות היכולות המקצועיות המבריקות של הצוות שלנו. אתם רק צריכים להגדיר את המטרה, ואנחנו כבר נעשה את הכל על מנת להגשים אותה.