המיקום החדש של שאטו אילת – נותן את הטון לחוויה בלתי נשכחת

בעולם הבילויים, בוודאי ובוודאי בעיה כל כך קטנה כמו אילת, האלמנט החשוב ביותר בתהליך העבודה על הקמה של מרכז בילוי חדש הוא בחירת הנחלה או הנכס, בו תקימו את מרכז הבילוי שלכם. הרי מרבית האנשים שמגיעים לעיר אילת, עושים זאת בטיסה, ולא רואים שום סיבה אמיתית להשקיע זמן ומחשבה בהשכרה של כלי רכב לתוך העיר. כתוצאה מכך, החלק הארי של הפעילות בעיר אילת, מתרכז סביב אזור הטיילת והמלונות, והוא כולל מסעדות באילת ואולמות אירועים באילת, אליהם ניתן להגיע בהליכה קצרה. באופן צפוי, גם הפרויקט האחרון והכי משמעותי בתחום האירועים באילת, פרוייקט שאטו עיר המלכים באילת, הוקם באזור הביקוש של העיר, כדי לעמוד בציפיות של הלקוחות השונים.

איך נולד אולם אירועים? עם חזון ומחשבה על הפרטים הקטנים

אומנם, הצורך לחשוב על המיקום של אולם האירועים שאטו הוא צורך חשוב במיוחד, אבל הוא לא צורך בלעדי. כדי להגיע למצב שבו אולם האירועים שאטו, הוא אולם האירועים האטרקטיבי והמעניין ביותר שפועל כיום בעיר אילת, נדרשו היזמים לתהליך עבודה ממוקד מטרה, שבו עלו על הפרק שאלות רבות. קודם כל ולפני הכל, שאלה החזון של הפרויקט. המטרה הייתה ליצור סביבת בילוי לאירועים מסוגים שונים, שמשמרת סטנדרט אקסקלוסיבי, ויוצרת אווירה מזמינה ונעימה לכל סוג של אירוע. בזכות שימוש בטכניקות מעולם העיצוב, והשבחה ברמה גבוהה מאוד של הנכס, הצליחו אנשי שאטו לעמוד במשימה ולהפיח חיים באיזור עיר המלכים באילת, במהירות וביעילות.

התאמה – היא עניין של מקצועיות

בכדי להתאים את אולם האירועים שאטו לאירועים עסקיים, לחתונות, ולעוד מגוון רחב של אירועים משפחתיים אחרים, יש צורך ליצור חוויה שונה בכל פעם, על ידי שימוש באדפטיביות מבחינת עיצוב הפנים של החלל. בין שאתם עובדים עם צוות המעצבים שלנו ובין שאתם בוחרים ליצור עיצוב ייחודי, תנאי העבודה באולם האירועים שאטו עיר המלכים אילת, מאפשרים לכל אחד ואחת מאיתנו להפיק את האירוע האולטימטיבי, שמגשים חלומות ויוצר אווירה בלתי נשכחת למשתתפים.