החלטות קטנות עם השפעה גדולה – ההקמה של שאטו אילת

יש החלטות בחייו של איש מקצוע ה, שאין עניין שמשנה מן הקצה אל הקצה את חייהם של אנשים רבים. כשמדובר על עולם של יזמות, בילויים ואטרקציות, ההשפעה של ההחלטות של יזמים היא משמעותית עוד הרבה יותר, שכן היא קובעת סדרי עולם בערי תיירות כמו אילת. ואכן, בשנים האחרונות אילת עוברת תנופת בנייה משמעותית דווקא באזורי הבילויים והאטרקציות, עם כמות בלתי נגמרת של מתחמי אולמות אירועים באילת ומסעדות באילת,  שנפתחות לטובת הקהל הרחב מהארץ ומהעולם. באזור עיר המלכים באילת, הוקם בשנים האחרונות אחד מהפרויקטים המיוחדים ביותר, שהצליח להביא משב רוח רענן בתחום הקולינריה. פרוייקט שאטו עיר המלכים באילת הוא פרויקט שמאגד מסעדת יוקרה עם אולם אירועים ברמה הכי גבוהה שיש, לרווחתם של תושבי ותיירי העיר אילת.

למה דווקא בעיר המלכים? ההחלטה מאחורי ההקמה של שאטו

הבחירה להקים את פרויקט שאטו עיר המלכים, דווקא במיקום הנוכחי שלו, מתבססת בעיקר על:

  1. גודל השטח – אזור עיר המלכים, הוא זורק גדול במיוחד שבו יש מספיק מקום להקים כמה וכמה מתחמי בילויים. ואכן, התוכניות אפשרות להקים גם אולם אירועים אבל גם מסעדה מפנקת, כדי לענות על דרישות של כל מיני לקוחות.
  2. הקרבה לאזורי הביקוש – בין כל המלונות הכי גדולים והכי אטרקטיביים של אילת, ובמרחק הליכה קצר מאזור הטיילת הומה האדם, פרויקט שאטו הוא חלק מרכזי מהנוף של אילת, דווקא בגלל המיקום שלו.
  3. יכולות ההשבחה – בשונה מאזורי בניה אחרים בעיר, תהליך ההשבחה של אזור עיר המלכים הוא תהליך נוח וקל יחסית, מה שהופך את ההשקעה בנכס לראלית במיוחד.

חשיבה פורצת גבולות – עונה על כל הציפיות

לאורך כל שלבי העבודה על הקמת פרויקט שאטו בעיר המלכים, היזמים ואנשי הבניה הצליחו להביא לידי ביטוי אלמנטים ייחודיים שהפכו את החוויה בשאטו לבלתי נשכחת. כך, פרויקט היוקרה הזה הפך לפרויקט הדגל של העיר, שמביא זרם תיירים קבוע לבילוי, ומעניק אפשרויות רבות מאוד להפקת אירועי איכות, או למפגשים חברתיים קטנים.