החדר הסודי של שאטו אילת – מקום בילוי לאירועים קטנים

בשונה מעצמם הקיום של אולמות אירועים באילת, מתחם הבילויים והאירועים שאטו עיר המלכים מציע חוויות שונות ומגוונות שמתאימות לכל סוג של הפקה. אם עד היום התרגלנו למצב שבו יש אולמות אירועים לטובת חגיגות משפחתיות, אל מול מסעדות באילת לטובת בילוי פחות רשמי ומשוחרר, מרכז הבילוי שאטו עיר המלכים משנה לגמרי את התמונה, ולטובה. החשיבה היצירתית של מנהלי המקום והיזמים בתהליך, היא זו אשר הביאה לשינוי בדפוס החשיבה הקבוע, ומאפשרת כיום התאמה של אירועים מסוגים שונים, לתנאים הקיימים הן באולם האירועים והן במסעדה האקסקלוסיבית והמיוחדת שאנחנו מנהלים. אז מה הוא בדיוק סוד ההצלחה של אולם האירועים שאטו? כל הפרטים בכתבה הבאה!

הפקות אירועים קטנים – שם המשחק הוא התאמה

הדוגמה הטובה ביותר להצלחה המדהימה של פרויקט שאטו בעיר אילת, באה לידי ביטוי בעיקר בעבודה על הפקות אירועים קטנים במיוחד. באירועים כמו למשל פגישות עסקיות חשובות, אירועי חברה למנהלים או ימי נישואין למשפחה הקרובה, אתם לא צריכים אולם גדול ואפילו לא מסעדה שלמה. ועל כן, אנחנו בשאטו יודעים להתאים לכם את חלל הפנים הנכון ביותר לאירוע, כמו גם את כוח האדם שמלווה את החגיגה שלכם, מא’ ועד ת’. על כל דרישה או בקשה, יש מענה וכך, לאורך תהליך ההפקה וביום האירוע עצמו, אתם יכולים להנות מהחוויה ולנצל את ההזדמנות לבלות עם היקרים לכם ביותר.

התכנון שלנו והקרדיט הוא כולו שלכם

ברגע שבו אתם מגדירים את תנאי העבודה הדרושים לכם לאירוע, בצורה הכי ברורה וחד משמעית, אנחנו יוצאים לעבודה. למשל, מבחינת עיצוב האולם, הרכב המנות בתפריט, החשיבה על היצע האלכוהול, התיאום עם אנשי המקצוע האחרים. כל אלו הן פעולות חשובות מאוד, שלא תמיד יהיה לכם קל לבצע לבד, ועל כן חשוב לקבל את העזרה והליווי של צוות מיומן ומקצועי, הנמצא כל העת לצידכם ויכול לתת תשובות ברורות. בסופו של תהליך, זו תהיה ההצלחה האמיתית של האירוע שלכם, אשר תאפשר לכם להגיע למסיבה רגועים, מאושרים ובעיקר שמחים.