ההשקעה החדשה של אושרי גבאי באילת – מאכלית שאטו

יש לא מעט אנשי עסקים שינסו כל הזמן למצוא את הדבר החם הבא, גם אם המשמעות היא לעבור בין אזורים שונים של המדינה ולמצוא הזדמנויות נדלן רנדומליות. לחילופין, ישנם אנשי עסקים מיוחדים, כמו אושרי גבאי מאילת, שמעוניינים להשקיע את כל המאמצים על מנת לפתח אזורי ביקוש בערים ספציפיות, ולשנות לאט ובעקביות את החיים בעיר. הפרויקט האחרון של אושרי גבאי באילת, הוא פרוייקט שאטו עיר המלכים. אושרי גבאי אחראי להקמתן של מסעדות באילת, אבל שאטו היא לא סתם מסעדה, מדובר על אולם אירועים ברמה אחרת לגמרי, שמתאים כמעט לכל אירוע שהוא. הפקות אירועים באילת, הפכו להרבה יותר מגוונות, עם פתיחתו של מרכז שאטו, וכל זאת בזכות החשיבה המיוחדת וההשקעה האינסופית של אושרי גבאי באילת.

מסיבה עד אור הבוקר – באירוע בלתי נשכח

האלמנט הכי מיוחד של פרוייקט כמו שאטו עיר המלכים באילת, הוא האפשרות להתאים את חלל האירוע בדיוק לסוג האירוע שאותו אתם מעוניינים להפיק. בין שמדובר על אירוע למעגל החברים והמשפחה המצומצם שלכם ובין שמדובר מסיבה עם מאות משתתפים, חתונה, או אירוע חברה מקצועי, אנחנו מסוגלים לעזור לכם להפיק כל אירוע. מצד אחד, מסעדת שאטו מציעה שירותים של ארוחות יוקרתיות, או חדרים פרטיים לאורחים חשובים. ומן העבר השני, השטח של אולם האירועים שאטו, נותן מענה לאירועים עצומים, מידי ערב, בצורה הכי מקצועית והכי איכותית שאפשר לחשוב עליה. שיתוף הפעולה בין אנשי המקצוע השונים שמנהלים את מרכז האירועים, הוא הערובה הכי טובה שיש להצלחתו של כל אירוע שאנחנו מפיקים.

מקשיבים, לומדים ומפיקים – השיטה של שאטו

הדרך שבה אנחנו, אנשי מרכז האירועים שאטו באילת, בוחרים להפיק אירועים יוקרתיים לאנשים מכל רחבי הארץ, עוברת קודם כל בהבנת הצרכים. ברגע שבו אתם בוחרים לצאת איתנו למסע של הפקת אירוע, אתם בוחרים לעבוד בשיתוף פעולה מלא. אנחנו נקשיב, נלמד, ונבין את הצרכים שלכם ואת החלומות הכי חשובים שיש לכם בנוגע לאירוע. מיד לאחר מכן, נצא לעבודה מאומצת ונעשה את הכל כדי להגשים את החלומות שלכם.