הדרכים הנכונות להשקיע בעולם הבילויים האילתי

יזמים ואנשי עסקים רבים, אשר מעוניינים למצוא את ההשקעה האולטימטיבית הבאה לעולם הנדלן והבילויים, עושים מאמצים רבים על מנת למצוא את הנכסים הכי יוקרתיים והכי איכותיים שקיימים כיום ברחבי המדינה הקטנה שלנו. רבים מאוד מהאנשים, מוצאים שדווקא באזור העיר אילת, יש המון הזדמנויות מעולות להשקעה בתחום הנדלן, בוודאי כאשר מדובר בעולם המסחר. אילת עוברת בשנים האחרונות שינויים עצומים, והיא מתאימה את קו הרקיע שלה לדרישות של תיירים שמגיעים לבילוי בעיר מכל רחבי הארץ והעולם. וכתוצאה מכך פסיכי אפשר שלא לשים לב להתפתחות העצומה של מרכזי בילויים יוקרתיים באילת, כמו מרכז הבילויים שתו של אושרי גבאי והשף חיים בן ברוך.

איך להקים פרויקט מקצועי, בעיר כמו אילת?

בשביל להקים פרויקט כל כך מוצלח כמו מסעדת שאטו באילת, צריך קודם כל ולפני הכל לקרוא בצורה הנכונה את השטח. אדם מיומן ומנוסה בתחום, כמו אושרי גבאי מאילת, יודע להבין מה הם הצרכים של התיירים, התושבים וגם אנשי עסקים שעובדים באזור. וכך, נבחר המקום האולטימטיבי להקמת אולם האירועים והמסעדה שאטו, באזור עיר המלאכים באילת. מכאן ואילך תהליך הפיתוח חווה תאוצה משמעותית, תוך חשיבה על כל הפרטים הקטנים והיצירה של צוות שעובד ביחד בצורה מושלמת, כל הדרך עד לפתיחה החגיגית של מסעדה יוקרתית שהופכת לאולם אירועים ברמה הכי גבוהה שיש. כמו שאתם בוודאי מצליחים להבין, מילת המפתח בתהליך העבודה הזה היא תכנון מוקדם, וחשיבה על כל הפרטים הקטנים.

הפנינה האמיתית של העיר הדרומית

פרויקט שאטו עיר המלכים, הוא פרויקט שמשלב יוקרה, אנינות טעם וחשיבה על כל הצרכים של לקוחות ישראלים. מרכז האירועים שאטו הוא מרכז בילוי חברתי ועסקי, אשר יכול להעמיד אירועים לקבוצות גדולות, אבל גם לקבוצות פרטיות ואינטימיות, והכל בסביבת אירועים מוקפדת, ובניצוחו של שף מיומן ומקצועי אשר אחראי על תפריט מגוון ומעניין. כל דרישה, וכל חלום שלכם, יכול לבוא לידי ביטוי. בשונה מפניה לעזרתן של מסעדות באילת, אנו יכולים להפיק אירועים באילת בהתאמה אישית ולאפשר לכל אחד להרגיש מיוחד באירוע שלו.