הבחירה בפרויקט שאטו – מאכליית השף החדשה באילת

אוכל טוב הוא חוויה, הוא אירוע מתמשך שאתם רוצים לחלוק עם אנשים יקרים ואהובים והוא בעיקר נחלתם של מומחי בישול וקולינריה שמשקיעים שעות ארוכות ביצירת מנות מופלאות וטעימות. אוכל טוב הוא גם חלק בלתי נפרד משגרת היומיום של אנשים שפשוט אוהבים מנות ברמה גבוהה מאוד. וכאשר אתם יוצאים לחופשה, או שאתם מגיעים לאילת לטובת נסיעת עסקים חשובה, אתם רוצים להשקיע זמן ומחשבה בחיפוש אחרי המקומות הכי שווים שיש באילת, לארוחת צהרים יוקרתית. זוהי בדיוק המטרה של מסעדת שאטו בעיר המלכים של אילת, אשר הפכה למסעדת שף מוכרת, מומלצת ואהובה בקרב המקומיים והתיירים בעיר.

מה היא הייחודיות של פרויקט שאטו באילת?

בשונה ממגוון רחב של מסעדות באילת, שאטו היא מסעדת יוקרה שמנוהלת על ידי שף מיומן ומנוסה, עם מטרה אחת – ליצור אוכל יוקרתי שמתאים גם למפגשים אינטימיים ומצומצמים, אבל גם להפקות אירועים באילת ברמה הכי גבוהה שיש. על בסיס חשיבה קולינרית יצירתית, שימוש בחומרי גלם מן השורה הראשונה, והתאמה של התפריט לדרישות ולטעמים של הלקוחות, המטבח של שאטו הפך להיות המטבח האהוב והיוקרתי ביותר של העיר אילת. מידי יום ביומו אנחנו מספקים מנות בעיצובים מדהימים, ובטעמים מיוחדים וכך יוצרים חוויות אינסופיות לאנשים מכל קצווי הקשת הישראלית.

אוכל טוב הוא רק חלק אחד מהאירוע

יחד עם ההשקעה הבלתי נגמרת של אנשי הצוות הקולינרי של מסעדת שאטו באילת, יש גם השקעה וחשיבה על האווירה של היושבים במסעדה או באולם האירועים שלנו. אנחנו רוצים ליצור מפגשים חברתיים שהם חוויה בלתי נגמרת. ולכן, בהקמה של פרוייקט שאטו הושקעו לא מעט משאבים של מחשבה וכסף, על מנת ליצור עיצוב פנים מושלם, ומודולרי. בעת הצורך, ניתן להתאים את עיצוב הפנים של החלל לסגנון האירוע אותו אתם רוצים להפיק, וכך להפוך אירועים גדולים, לחוויה אינטימית במיוחד. אנחנו יכולים להגשים כל חלום, ובלבד שאתם תדעו מה הם הדרישות שלכם. ביחד עם הצוות המקצועי שלנו, האירוע הבא שלכם, קטן או גדול, יהיה אירוע מושלם.