בחירות מקצועית – איך הופכים את אילת לעיר נחשקת

אף על פי שכולנו מכירים מסעדות באילת, ונהנים מהם באופן קבוע במהלך חופשות הקיץ שלנו, עדיין לא מדובר על תחום מפותח במיוחד בעיר הכי תעיר אותי במדינת ישראל. היום, כאשר אילת היא עיר תיירותית שמושכת אנשים מכל רחבי העולם, יש צורך אמיתי לחשוב על פיתוח העיר, ולמצוא פתרונות גם להפקה של אירועים ברמה גבוהה במיוחד. פרויקט שאטו בעיר המלכים באילת, בניצוחו של היזם המיומן אושרי גבאי, הוא פרויקט שעוזר לפתח את העיר, ומניע תנועה של אזרחים ואנשי עסקים, כדי להפיק אירועים באילת באווירה אחרת ובלתי נשכחת. אז מה היא בדיוק החשיבות של פרויקט כמו אולם האירועים והמסעדה שאטו, לעיר אילת? כל המידע בכתבה הבאה!

פיתוח ובנייה בעיר הכי חשובה לתיירות הישראלית

בשביל למשוך יותר ויותר תיירים לעיר אילת, צריך להציע מגוון רחב יותר של אטרקציות, ואפילו סיבות לבילוי בעיר. כאשר יש בנמצא אולם אירועים ברמה יוקרתית מאוד, עם אנשי צוות שמוכנים לעשות את הכל על מנת להפיק אירועים בלתי נשכחים, העיר אילת יכולה להתגאות בכך ולהזמין יותר אנשים לבלות בה. כך למשל, במהלך תקופת הקיץ יש משפחות רבות שבוחרות להגיע לעיר אילת רק על מנת להפיק אירוע בר מצווה בלתי נשכח, של הבן הבכור. המיקום המושלם בקרבת המלונות הכי יוקרתיים של העיר אילת והטיילת, יאפשר לכם להפיק סוף שבוע מושלם שמתאים לכל המשפחה, ומגשים את חלום אירוע בר המצווה האידיאלי שלכם.

אירועים עסקיים – חלק מהותי מתיירות החורף של אילת

במהלך תקופת החורף, העיר אילת נכנסת לתקופה שבה האירועים העסקיים הופכים לחלק הארי של נפח התיירות בעיר. מסעדת שתו, מתאימה את עצמה לאווירה והופכת להיות בית לכנסים מקצועיים, ארוחות צהריים עסקיות, ואירועי חברה יוקרתיים ומושקעים. מכל רחבי הארץ, חברות וארגונים בוחרים להפיק את האירועים השנתיים שלהם דווקא באולם האירועים והמסעדה של שאטו, שכן סטנדרט מקצועי כזה, הוא הסטנדרט המקובל בהפקות אירועים לעולם העסקי. וכך, הפך מרכז שאטו, לחלק בלתי נפרד מתנופת הפיתוח של העיר אילת, המושך תיירים ומבלים מכל קצוות הקשת.