איך להצליח בעולם האוכל של אילת?

אולמות אירועים באילת, כמו גם מסעדות באילת, מנסות כל העת לחדש, להפתיע ולרגש את האורחים שמגיעים אליהן. אף על פי שיש כל כך הרבה מקומות לבילוי בעיר התיירות הגדולה של ישראל, עדיין יש מקומות שצברו מוניטין והצליחו להתעלות מעל כולם, דווקא בגלל האווירה שהם מצליחים לייצר. אולם האירועים והמסעדה היוקרתית של השף חיים בן ברוך, הוא המקום שבו כולם רוצים לבלות בעיר היום. שאטו הוא מרכז קולינריה, טעמים, צבעים וריחות שכל העת מתאים את עצמו לבקשות ולדרישות של קהל המבלים, וכך נשמר אטרקטיבי ואקסקלוסיבי.

שלושה טיפים למסעדה המנצחת – מבית צוות שאטו עיר המלכים באילת

אפילו הסרוויס הכי יוקרתי של מסעדות באילת ישמח לדעת איך עושים את זה נכון. ולשם כך הצוות של שאטו אילת, אסף שלושה טיפים מעולים לחגיגה קולינרית ברמה גבוה:

  1. חומרי הגלם – מסעדת יוקרה אמיתית, היא מסעדה שבה הדרישה לקבל את חומרי הגלם הטובים ביותר, היא בלתי מתפשרת. תפריט מושלם מתבסס על דגים ובשר טריים, ירקות ופירות איכותיים וחומרי גלם חלומיים.
  2. מוזיקה ואלכוהול – החוויה של האורחים, בעיקר במסעדות הגדולות של העיר אילת, היא חוויה של מסיבה בלתי נגמרת. ואיך אפשר להפיק אירועים או סרוויסים, מבלי להרים את המסיבה עם אלכוהול איכותי ומוסיקה מדהימה.
  3. צוות איכותי ושמח – ההצלחה האמיתי של מסעדת שאטו, היא האנשים שמפעילים את המסעדה. הצוות הוא הלב הפועם שלנו ואנחנו מגיעים לכל סרוויס, כדי לתת לכם את החוויה הכי טובה ואיכותית שאפשר לחשוב עליה.

את החגיגה הזו – פשוט אי אפשר להפסיק

בין שאתם רוצים לצאת לבילוי עם חברים בעיר ובין שאתם מתכננים אירוע חשוב למשפחה הקרובה שלכם. האפשרות להגיע לארוחת ערב יוקרתית, המבוססת על תפריט של שף מיומן, במסעדה מעוצבת למשי, היא אפשרות מעניינת במיוחד לבילוי בעיר אילת. כך, החוויה הייחודית שמספקת מסעדת שאטו בעיר המלכים באילת, הפכה לאטרקציה מרכזית שמושכת את קהל היעד היוקרתי, להפיק אירועים מצומצמים או להגיע לפגישות חברתיות במקום הכי שווה שיש.