אושרי גבאי וההשקעה בשאטו – מעירים את אילת

שנים רבות שהאיש הכי חשוב והכי משפיע בעיר אילת, הוא אושרי גבאי. עם זרם בלתי נגמר של פרויקטים יוקרתיים, העבודה של אושרי גבאי שינתה מן הקצה אל הקצה את המראה של העיר אילת ואת החוויות שאתם יכולים לקבל כאשר אתם מגיעים לבלות באילת. ועכשיו בפעם הראשונה מזה שנים רבות, אושרי גבאי משקיע באחד מהפרויקטים החשובים והמעניינים ביותר שיש לעיר אילת להציע, והוא כמובן פרויקט מסעדת היוקרה שאטו באילת. יש מסעדות באילת שנותנות חוויה קולינרית טובה, יש אולמות אירועים באילת שנותנים אפשרויות בילוי חברתיות. אבל יש רק מקום אחד שמצליח לשלב בצורה מושלמת בין השניים, והוא פרויקט שאטו אילת של אושרי גבאי.

חשיבה על כל הפרטים – באולם אירועים מהיפים שבישראל

פרויקט שאטו אילת הוא פרויקט שעובד בצורה מושלמת על טהרת העיצוב. אם אתם עובדים או מכירים את עולם האירועים בישראל, ברור לכם שהחשיבה על כל הפרטים הקטנים היא זו אשר הופכת אולמות אירועים ומסעדות, למקומות מבוקשים ופופולריים. ולכן, בתהליך ההקמה והחידוש של מתחם שאטו באילת, הצוות של אושרי גבאי השקיע המון מאמצים והמון מחשבה, דווקא בפרטים הכי קטנים של עיצוב חלל פנים. ההתאמה של הברים, רחבות הריקודים העצומות, והיכולת לבצע שינויים קטנים בין אירוע לאירוע, הופכים את שאטו לאולם אירועים שיכול להכיל כנסים מקצועיים אבל גם חתונות ואירועים משפחתיים בקלות יחסית.

שיתופי הפעולה המיוחדים – עם המקצוענים הנכונים

כדי להצליח להביא לידי ביצוע מושלם פרוייקט מורכב כמו פרויקט שאטו אילת, אי אפשר לסמוך רק על הידע והניסיון של איש מקצוע אחד. שיתופי הפעולה בין אנשים שונים כולל אנשי קולינריה, עיצוב פנים, הנדסה ושירות לקוחות, הם אלו אשר יוצרים את החוויה האמיתית של אולם האירועים שאטו בעיר המלכים אילת. מעל כולם, עומד אושרי גבאי, ומנצח על הפקה של פרוייקט מדהים, עם חשיבה על כל הפרטים הקטנים, והתאמה לדרישות הכי מוקפדות של הלקוח הישראלי. ואת התוצאות אפשר לראות בשטח, עם ביקוש הולך ועולה להפקות אירועים מסוגים שונים בשאטו אילת.