אולם האירועים המנצח של אילת – משנה את מיקומו

במשך שנים ארוכות ישנם אולמות אירועים באילת שפונים בצורה אקסקלוסיבית לקהל היעד המקומי של העיר, לטובת הפקת אירועים משפחתיים קטנים. אבל בשנים האחרונות אנחנו רואים גידול משמעותי בכמות נסיעות העסקיות והתיירות העסקית לאילת. יש יותר ויותר ארגונים שמבקשים להגיע לא מאילת לטובת הפקה של אירועי חברה, במיוחד בתקופת החורף. ואחד המקומות הכי מעניינים מ, בהם אתם יכולים להפיק אירועים ברמה גבוהה מאוד, הוא אולם האירועים שאטו בעיר המלכים אילת. פרויקט חד פעמי ובלתי נשכח אשר מביא לידי ביטוי כמעט כל אספקט יוקרתי שאנחנו מכירים מאולם האירועים של מרכז הארץ, ומעצים אותו פי כמה וכמה. המיקום האטרקטיבי של הפרויקט, הוא זה שמעניק את התנופה המשמעותית ולכן הוא חלק מרכזי בהצלחת אולם האירועים שאטו.

קרוב, נגיש ולא פחות ממדהים – למה שאטו הוא המרכז המצליח באילת?

אולם האירועים והמסעדה של שאטו בעיר המלכים אילת, מצליחים להפיק אירועים גדולים לחברות וארגונים מכל רחבי הארץ, כמעט מידי יום ביומו. להצלחה הזו יש סיבות רבות, אבל במידה בלתי מבוטלת, בחירת המיקום הראשונית של הפרויקט, היא זו אשר קובעת את מידת ההצלחה. עיר המלכים הוא אזור יחסית מרכזי בעיר אילת, בקרבת אזור המלונות בחוף הצפוני, וליד הטיילת המרכזית של העיר. על כן, קל מאוד להגיע לאולם האירועים ולמסעדה, גם אם אתם מטיילים ברגל (כמו מרבית התיירים שמגיעים לעיר לאורך השנה). הנגישות, מאפשרת למארגני האירועים להבטיח את שלומם של כל באי האירוע, וליצור סופי שבוע של חגיגות, בשילוב עם המלונות שפועלים בקרבת מקום.

אתם תחלמו ואנחנו נגשים

הגישה המקצועית של כל אחד מאנשי צוות ההפקה של אולם אירועים שאטו, מביאה לידי ביטוי קודם כל ולפני הכל את הדרישות שלכם, הלקוחות. אנחנו עושים לילות כימים, בכדי להגשים חלומות, למצוא פתרונות ולעמוד בכל הציפיות שלכם, בדרך להפקה של אירוע מדהים. לא משנה איזה סוג של אירוע, אירוע עסקי ומקצועי או פרטי, הסטנדרט המקצועי שאנחנו מבקשים ליצור הוא בלתי מתפשר ואיכותי במיוחד.