אולם אירועים בחשיבה קצת אחרת – מתאימים לכל סוג אירוע

אולמות אירועים באילת עושים לילות כימים על מנת להבטיח חוויות מדהימות של הפקות אירועים איכותיות לכל דורש. ואולם, כיום הביקוש להפקתם של אירועים בלתי נשכחים ברמת הפקה יוקרתית במיוחד, דורשים מאולמות אירועים, כמו גם מסעדות באילת, להרים את הרף ולנסות למצוא פתרונות איכותיים יותר לדרישה של הקהל. נכון להיום יש רק אולם אירועים אחד באילת אשר מצליח במידה בלתי מבוטלת לעמוד בדרישה זו וליצור את תנאי הבילוי המושלמים ביותר לכל אירוע. אנחנו כמובן מדברים על אולם אירועים שאטו עיר המלכים אילת, השיר הפך בשנים האחרונות למקום בילוי יומיומי, כמו גם אולם אירועים יוקרתי במיוחד. כולם רוצים לבלות בשאטו, ויש לכך כמה סיבות מעניינות מאוד.

מה הוא סוד ההצלחה של שאטו?

ההצלחה של אולם האירועים והמסעדה של שאטו, מבוססת קודם כל על החשיבה המיוחדת של כל המעורבים בפרויקט. במקום ליצור עוד מסעדה או עוד אולם אירועים, היזם והצוות המוביל את הפרויקט, ביקשו להביא לידי ביטוי את כל האלמנטים המנצחים של עולם הבילויים היוקרתי של מרכז הארץ. בין היתר, ניתן לראות חשיבה מעמיקה על מבנה האולם, הרחבה, הבר והכניסות למקום, לצד חשיבה על התאמה של עיצוב חלל הפנים לטרנדים השונים של תחום המסיבות והאירועים. בצורה כזו, ניתן להפיק בשאטו אירועים מסוגים שונים, תוך תהליך אדפטציה מהיר יחסית של העיצוב, לדרישות של הלקוח ולאנשי המקצוע החיצוניים שמלווים את העבודה של הצוות.

אוכל יוקרתי, לחוויית בילוי יוקרתית

לצד החשיבה על עיצוב הפנים של חלל האולם, בשאטו עיר המלכים באילת, הרחיקו לכת והשקיעו לא מעט מחשבה ומאמצים על מנת להתאים את התפריט לדרישותיהם של אניני טעם ואוהבי אוכל. התפריט שלנו מורכב ממנות בשריות ודגי ים איכותיים, שעוברים תהליכי בישול ברמה הגבוהה ביותר. תחת ידו המיומנת של השף חיים בן ברוך, כל אירוע מקבל תפריט מותאם אישית, כך שאין שני אירועים עם חוויה קולינרית זהה. מכאן, נובעת האפשרות שלכם ליצור חוויות ייחודיות לאירועים האישיים והחשובים ביותר בחיים שלכם.